OPERÁTOR/KA VÝROBY A LOGISTICKÉHO CENTRA

Náplň práce:

Adjustace léčiv zahrnující kompletní zpracování od registrace, přípravy obalového materiálu a kompletace až po etiketování, potiskování, přebalování a vypravení zakázky pro zákazníka.

POŽADUJEME:

  • Manuální zručnost

  • Základní znalost práce na PC

  • Čistý rejstřík trestů

  • Ochotu pracovat v chlazeném a směnném provozu (po-pá)

NABÍZÍME:

  • Práce na HPP s možností na dobu neurčitou

  • Jistota zaměstnání – jsme rostoucí společnost více než 20 let na trhu

  • Každý zaměstnanec má u nás možnost kariérního růstu

  • Motivací vám bude bonusový systém

  • Odpočinout si můžete 25 dní v roce

  • Přispíváme a zajišťujeme vám stravování, pitný režim a svoz (Kladno, Slaný)

  • Pracovat budete v čistém a klidném prostředí, kde se vždy máte na koho obrátit

  • Názory našich zaměstnanců nás vždy zajímají a každý měsíc si je rád vyslechne přímo generální ředitel společnosti

  • Vaše nápady a iniciativu umíme ohodnotit a plně je podporujeme

  • Místo poukázek, které mají velmi omezené uplatnění máme 13. plat

Přijďte k nám pracovat!

Těšíme se na Vás!

If you experience problems applying with Internet Explorer, we recommend trying it in a different browser.