Meist

Orifarm Group on progressiivne Euroopa tegija tervishoiuäris. Meie visioon on juhtida tervishoiu soodsamaks muutmist! Meie kaks ärivaldkonda, paralleelimporditud ravimid ja geneerilised ravimid, võimaldavad ühiskonnale ja tarbijatele suurt kokkuhoidu. Lisaks on Orifarmi jaoks oluline luua oma partnerite äridele lisaväärtust ja teha asju nutikamalt neid ümber mõeldes. 

Avastaja vaim

Orifarm asutati Birgitte ja Hans Bøgh-Sørenseni poolt 1994. aastal Taanis.

Nad alustasid ettevõtlusmissiooniga, mis hiljem nimetati ümber „avastaja vaimuks“. See kontseptsioon kirjeldab ettevõtte kultuuri, milles otsime alati uusi viise arenemiseks ja enda täiustamiseks, austades nii kvaliteeti kui ka töötajaid meie ettevõttes.

Tulemused räägivad enda eest. Täna on Orifarm Group suurim paralleelimporditud ravimite tarnija Euroopas ja meil on tugev kohalolu Põhjamaade geneeriliste ravimite turgudel. Meist on saanud rahvusvaheline ettevõte ja me tegutseme Taanis, Tšehhis, Saksamaal, Rootsis, Norras, Soomes, Hollandis, Austrias, Ühendkuningriigis, Belgias, Poolas ja Balti riikides. Kogu grupis töötab ligikaudu 2200 inimest ning palkame pidevalt uusi töötajaid, et nad meid meie kasvus toetaksid.

Missioon ja visioon

Orifarm tugineb tugevatele väärtustele, selgele visioonile ja missioonile. Meie väärtused, visioon ja missioon on meie ettevõtte alustalad. Selleks, et Orifarmi ja meie eesmärke mõista, tuleb mõista neid alustalasid. Need on kujundatud meie endi töötajate poolt ning me lähtume nendest kõigis oma tegevustes.

ORIFARMI MISSIOON: Ravimituru muutmine
ORIFARMI VISIOON: Tahame juhtida tervishoiu soodsamaks muutmist

Teeme kõike, et luua väärtust lõppkasutajale. Iga ravimituru lõppkasutaja väärib soodsamaid ravimeid. Oma kahe ärivaldkonna kaudu, paralleelimporditud ravimid ja geneerilised ravimid, tekitame konkurentsi ja võimaldame nii ühiskonnale kui ka tarbijatele suurt kokkuhoidu.

Meie põhiväärtused

 

AMBITSIOON: KOOS – ALATI KÕRGEMALE SIHTIDES

Naudime oma edu, kui jõuame ühiselt eesmärgini. Seejärel püüame veelgi rohkem saavutada ja tõstame latti.

 

PAINDLIKKUS: PROOVIKIVID ON VÕIMALUSED

Meid juhivad muutused, hoiame kurssi ja tüürime ennast eesmärki silmist kaotamata takistustest mööda.

 

VASTUTUS: PÜHENDUNUD JA HOOLIV

Tegutseme teineteise ja keskkonna suhtes vastutustundlikult ja hoolivalt. Töötame suurima pühendumuse ja püsivusega ning püüame end pidevalt täiustada.

 

KLIENDIKESKSUS: SAMA RAHA EEST ROHKEM VÄÄRTUST

Klient on meie tähelepanu keskmes. Teeme kvaliteetsed ravimid kõigile soodsama hinnaga kättesaadavaks, luues väärtust nii üksikisikule kui ka tervele ühiskonnale.

Finantstulemused

Orifarm Groupi jaoks tähendab ühe eesmärgi saavutamine uute seadmist. Oleme siiani pidevalt käivet tõstnud ja meie ambitsioon on sellega kasvavas tempos jätkata.

Meie viimase aastaaruande aastast 2021 võib leida siit.