Explore your Country

Business Area: Consumer Healthcare
1

Patērētāju veselības aprūpe

Lai ļautu saviem klientiem parūpēties par savu labsajūtu, piegādājam dažādus uztura bagātinātājus, piemēram, vitamīnus, minerālvielas, zivju eļļu un probiotikas. Šo produktu kategoriju regulē citi normatīvie akti.

Business Area: Over-the-Counter
2

Bezrecepšu medikamenti

Mēs pārdodam bezrecepšu produktus tieši gala lietotājiem bez receptes. Pie tiem pieder produkti, kuru izmantot bieži sastopamu veselības problēmu, piemēram, sāpju un drudža, alerģijas un saaukstēšanās simptomu mazināšanai.

Business Area: Promotional Rx
3

Recepšu zāļu reklāma

Reklamējot recepšu zāles, vēlamies informēt pacientus, recepšu izrakstītājus un aptiekas par to, ka ir pieejami ārstniecības līdzekļi. Recepšu zāļu reklāmas produkti ir tikai recepšu farmācijas izstrādājumi. Tie aptver tādas terapeitiskās jomas kā bezmiegs, hipotiroīdisms un daudzas citas.

Business Area: Unlicensed Medicine
4

Nereģistrētas zāles

Dažkārt pacientam nepieciešamā terapija pacienta valstī nav pieejama ar parastajām tirdzniecības atļaujām. Lai palīdzētu šiem pacientiem, nodrošinām medikamentus ar speciālu atļauju no vietējām iestādēm. Tos sauc par nereģistrētām zālēm

Latvia

Patērētāju veselības aprūpe

Patērētāju veselības aprūpe ir produkti, kuru mērķis ir veicināt un uzturēt cilvēku labsajūtu – pie tiem pieder uztura bagātinātāji, vitamīni, minerālvielas, zivju eļļa un probiotikas. 


Piedāvājot risinājumus izplatītām slimībām un profilaktiskai aprūpei, patērētāju veselības aprūpes produkti ļauj patērētājiem aktīvi iesaistīties rūpēs par savu veselību un izdarīt informētu izvēli. 


“Orifarm” patērētāju veselības aprūpes portfelis ir pieejams vairākās Eiropas valstīs.

Visit Orifarm Health to learn more
Latvia

Bezrecepšu medikamenti

Bezrecepšu medikamenti ir galalietotājiem aptiekās un mazumtirdzniecības veikalos bez ārsta receptes brīvi pieejami produkti. Ar lielu bezrecepšu medikamentu izvēli nodrošinām cilvēkiem ātru un lētu pieejamu risinājumu izplatītu veselības problēmu risināšanai.


Mūsu bezrecepšu medikamentu piedāvājumā ir produkti, kas mazina sāpes un drudzi, aizliktu degumu, produkti kaulu veselībai un augu toniki ar dažādu iedarbību.


Visu patērētāju veselības aprūpes produktu apriti regulē valsts veselības aprūpes iestādes, garantējot, ka tie vienmēr ir droši un efektīvi, lietojot arī bez veselības aprūpes speciālistu palīdzības. 

Visit Orifarm Health to learn more
Latvia

Recepšu zāļu reklāma

Recepšu zāļu reklāma ietver recepšu medikamentu reklamēšanu informatīvās kampaņās ar mērķi informēt pacientus, recepšu izrakstītājus un aptiekas par recepšu farmācijas izstrādājumiem, to iedarbību un paredzēto izmantošanu. 


Izglītojot veselības aprūpes speciālistus par pieejamajiem medikamentiem, īstenojam daļu no mūsu vispārīgā uzņēmuma mērķa sagādāt pēc iespējas vairāk veselīgu dienu.


Recepšu zāļu reklāmas produkti ir tikai recepšu farmācijas izstrādājumi. Tie aptver tādas terapeitiskās jomas kā bezmiegs, hipotiroīdisms, antikoagulanti un daudzas citas.

Latvia

Nereģistrētas zāles

Nepieciešamā ārstēšana ne vienmēr ir saistīta ar farmācijas izstrādājumiem, kas pacienta valstī pieejami ar parastajām tirdzniecības atļaujām. Lai palīdzētu pacientiem, kam tāda nepieciešama, izmantojam savu spēcīgo un plašo pieredzi medikamentu tirdzniecībā, lai ar speciālu atļauju no vietējām iestādēm nodrošinātu šos farmācijas izstrādājumus. Tos sauc par nereģistrētām zālēm

 

Tā kā esam lielākais paralēlā importa uzņēmums ES, mums ir nesalīdzināma labāka piekļuve piegādātājiem un tirgiem, kas ļauj sagādāt vajadzīgos medikamentus tad, kad tie ir visvairāk nepieciešami – ātri, droši un uzticami.

 

Medikamentus iegādājamies no ļoti uzticamiem avotiem, tādēļ mūsu partneri ir paļāvušies uz mūsu piegādi gandrīz 30 gadus.

Go to Orifarm Unlicensed Medicines
Mēs esam “Orifarm”

Vai varat iedomāties, ka jāmirst no vienkāršas infekcijas. Novecojot jāzaudē kustību brīvība. Alerģiju vai galvassāpju dēļ norobežojaties no sabiedrības. Mums tiešām ir paveicies. Mēs dzīvojam laikmetā, kad daudzas slimības var atvieglot, izmantojot vienkāršu ārstēšanu. Tomēr joprojām ir pārāk maz labo dienu, tomēr ne saprātīga iemesla dēļ. Lai veselība varētu pastāvēt, jābūt pieejamai modernai medicīnai.


Mēs, strādājot “Orifarm”, gādājam par veselīgajām dienām, nodrošinot piekļuvi lieliskiem veselības aprūpes produktiem. To darām, mainot tirgus paradumus, vienmēr meklējot iespējas un nekad nezaudējot no redzesloka klientu vajadzības. Gan sagādājot medikamentus par zemāku cenu, gan piegādājot ierastu zīmolu produktus, strādājam, lai veselības aprūpe cilvēkiem, partneriem un kopienām, kurām kalpojam, būtu izdevīgāka.


Mēs esam organizācija ar ietekmi visā pasaulē, vienoti vienam vienkāršam mērķim –
lai tik daudziem, cik iespējams, būtu tik veselīgu dienu, cik iespējams.

Orifarm Image (2)
Mūsu misija ir skaidra

Mēs cenšamies mainīt tirgus tradīcijas un gādājam par to, lai būtu pieejama kvalitatīva un lēta veselības aprūpe.

Mēs vēlamies nodrošināt nozīmīgus ietaupījumus sabiedrībai un gādāt, lai klienti saņemtu labāku vērtības un cenas attiecību, vienlaikus saglabājot mūsu produktu augsto kvalitāti. Mēs cenšamies mainīt tirgus tradīcijas visās mūsu uzņēmējdarbības jomās – sākot no oriģinālo medikamentu pārdošanas par zemāku cenu, līdz konkurētspējīgu medikamentu un preparātu izstrādei.

Mēs nestrādājam tā, kā ierasts. Pilnveidojot attiecības, procesus un sistēmas, pieejamību, kā arī samazinot cenas, allaž tiecamies pēc uzlabojumiem ikvienā kontekstā.

Orifarm CVI Image (4)
Vienmēr paturam redzeslokā savu vīziju

Mēs strādājam, lai kļūtu par pirmo uzņēmumu, kas veselības aprūpi padara izdevīgāku.

Katru dienu strādājam, lai kļūtu par vislabāko farmācijas uzņēmumu pasaulē. Mēs cenšamies nodrošināt vislabāko veselības aprūpi par vislabākajām iespējamām cenām gan klientiem, gan patērētājiem. Mēs gādājam, lai būtu izdevīgi:

sabiedrībai, turpinot samazināt tēriņus par medikamentiem kopumā ar lieliskām pārdošanas prasmēm, īstenojot atbildīgu un ilgtspējīgu ražošanas un loģistikas uzņēmējdarbību;

mūsu klientiem, jo palīdzam viņiem palielināt apgrozījumu un līdz ar to peļņu;

galalietotājiem, jo padarām produktus pieejamākus un rūpējamies, lai medikamentu cena paliktu zema.

Business Area: Promotional Rx
Augsti kvalitātes standarti

Drošība ir mūsu augstākā prioritāte, un “Orifarm” atbilst visiem valsts un ES iestāžu normatīvo aktu standartiem. Mēs rūpīgi pārbaudām visus produktus un pārliecināmies, ka produktu kvalitāte saglabājas no ražošanas līdz pat galalietotājam.

Uzziniet, kā mēs nodrošinām augstus kvalitātes standartus (in English)
Saziņa

Uz drīzu sazināšanos!

Maakri 19-21, 10145 Tallinn

+372 6189204
Mantas Minsevicius

Mantas Minsevičius

Tirdzniecības vadītājs Igaunijā, Latvijā un Lietuvā