Explore your Country

Business Area: Consumer Healthcare
1

Tervishoiutooted

Selleks et meie kliendid saaksid hoolitseda oma heaolu eest, pakume mitmesuguseid toidulisandeid, nagu vitamiinid, mineraalained, kalaõli ja probiootikumid. Seda tootekategooriat reguleeritakse muude kui farmaatsiaalaste eeskirjadega.

Business Area: Over-the-Counter
2

Käsimüügiravimid

Müüme käsimüügiravimeid ilma retseptita otse lõpptarbijale. Nende hulka kuuluvad tooted, mida kasutatakse tavaliste terviseprobleemide, näiteks valu ja palaviku, allergiate ja külmetushaiguste leevendamiseks.

Business Area: Promotional Rx
3

Müügiedenduseks mõeldud retseptiravimid

Retseptiravimite reklaamimisega püüame teavitada retseptide väljakirjutajaid ja apteeke, et ravi on kättesaadav. Müügiedenduseks mõeldud retseptiravimid on ainult retseptiravimid. Ravivaldkondade hulka kuuluvad unetus, hüpotüreoidism ja palju muud.

Business Area: Unlicensed Medicine
4

Litsentsimata ravimid

Mõnikord ei ole vajalik ravi patsiendi riigis traditsioonilise müügiloaga kättesaadav. Selliste patsientide toetamiseks pakume ravimeid kohalike ametiasutuste eriloa alusel. Neid nimetatakse litsentsimata ravimiteks.

Estonia

Tervishoiutooted

Tervishoiutooted on tooted, mille eesmärk on toetada ja säilitada isiklikku heaolu, sealhulgas toidulisandid, vitamiinid, mineraalained, kalaõli ja probiootikumid. 


Tervishoiutooted pakuvad lahendusi tavaliste haiguste ravimiseks ja ennetamiseks ning annavad tarbijatele võimaluse kujundada aktiivselt oma tervist ja teha teadlikke valikuid, et toetada oma tervise eest hoolitsemist. 


Orifarmi tervishoiutoodete portfell on saadaval mitmes Euroopa riigis.

Visit Orifarm Health to learn more
Estonia

Käsimüügiravimid

Käsimüügiravimid on tooted, mis on apteekides ja jaemüügikauplustes ilma arsti retseptita lõpptarbijatele kergesti kättesaadavad. Tänu suurele käsimüügiravimite valikule pakume üksikisikutele tavaliste terviseprobleemide ravimiseks kiireid ja taskukohaseid lahendusi.


Meie käsimüügitoodete valik hõlmab valu, palavikku ja ninakinnisust leevendavaid ja luutervist edendavaid tooteid ning mitmeotstarbelisi taimseid toonikuid.


Riiklikud tervishoiuasutused reguleerivad kõiki tervishoiutooteid, et tagada alati nende ohutu ja tõhus kasutamine ilma tervishoiutöötajate abita. 

Visit Orifarm Health to learn more
Estonia

Müügiedenduseks mõeldud retseptiravimid

Müügiedenduseks mõeldud retseptiravimeid reklaamitakse teabekampaaniate abil, mille eesmärk on teavitada ravimite väljakirjutajaid ja apteeke retseptiravimitest, nende kasulikkusest ja kasutusotstarbest. 


Tervishoiutöötajate teavitamine saadaolevatest ravivõimalustest on osa meie ettevõtte üldisest eesmärgist tagada tervelt elatud päevad võimalikult paljudele.


Müügiedenduseks mõeldud retseptiravimid on ainult retseptiravimid. Ravivaldkondade hulka kuuluvad unetus, hüpotüreoidism, antikoagulantravi ja palju muud.

Estonia

Litsentsimata ravimid

Ravivajadus ei ole alati seotud ravimitega, mis on patsiendi elukohariigis juba traditsioonilise müügiloaga saadaval. Abi vajavate patsientide toetamiseks kasutame oma tugevat ja ulatuslikku kogemust ravimitega kauplemisel, et tarnida ravimeid kohalike ametiasutuste eriloa alusel. Neid nimetatakse litsentsimata ravimiteks.

 

ELi suurima paralleelimpordiga tegeleva ettevõttena on meil ainulaadne juurdepääs tarnijatele ja turgudele, mis võimaldab meil hankida vajalikke ravimeid siis, kui neid on kõige rohkem vaja – kiiresti, ohutult ja usaldusväärselt.

 

Hangime tooteid väga usaldusväärsetest allikatest, mistõttu on meie partnerid meie tarneid usaldanud juba peaaegu 30 aastat.

Go to Orifarm Unlicensed Medicines
Meie oleme Orifarm

Kujutage ette, et surete lihtsa nakkuse tõttu. Kaotate vananedes liikumisvabaduse. Olete allergiate või peavalude tõttu sotsiaalselt eraldatud. Meil on tõesti vedanud. Elame ajal, mil paljusid vaevusi saab lihtsate ravimeetoditega hõlpsasti leevendada. Ometi jääb headest päevadest tarbetult puudu. Selleks pole aga põhjust: tänapäeva meditsiin peab olema kättesaadav, et hoida inimesed tervena.


Orifarm tagab teile tervelt elatud päevad, andes juurdepääsu suurepärastele tervishoiutoodetele. Selleks esitame väljakutseid turu tavadele, otsime alati uusi võimalusi ega lase klientide vajadusi iial silmist. Hankides ravimeid väiksemate kuludega või pakkudes tuntud kaubamärke, töötame selle nimel, et parandada tervishoiuteenuseid inimeste, partnerite ja kogukondade jaoks, keda teenindame uhkusega.


Oleme üleilmse haardega organisatsioon, mida ühendab üks lihtne eesmärk:
tagada võimalikult paljudele nii terve elu kui võimalik.


Meie tooted hõlmavad kogu patsiendi teekonda alates ennetamisest ja leevendamisest kuni ravi ja järelkontrollini. Tarnime käsimüügiravimeid, tervishoiutooteid, geneerilisi ravimeid, retseptiravimeid, litsentsimata ravimeid, paralleelimporditud ravimeid ja võrdlusravimeid kliiniliste uuringute jaoks.

Orifarm Image (2)
Meie missioon on selge

Esitame turule väljakutseid ning teeme kvaliteetsed ja taskukohased tervishoiuteenused kättesaadavaks.

Soovime pakkuda ühiskonnale olulist kokkuhoidu ning tarbijatele paremat hinna ja kvaliteedi suhet, säilitades samal ajal oma toodete kõrge kvaliteedi. Esitame turule väljakutse kõigis oma tegevusvaldkondades – alustades originaalravimite soodsamast müügist ning lõpetades konkurentsivõimeliste ravimite ja preparaatide väljatöötamisega.

Meie ei toimi nii, nagu asjad tavapäraselt toimivad. Parandame suhteid, protsesse ja süsteeme, samuti hindu ja kättesaadavust – me püüame alati ja igas kontekstis asju täiustada.

Orifarm CVI Image (4)
Me ei lase iial oma visiooni silmist

Näeme vaeva, et olla tervishoiu parandamisel esikohal.

Töötame iga päev selle nimel, et olla maailma parim ravimiettevõte. Püüame pakkuda parimat tervishoiuteenust parima võimaliku hinnaga nii oma klientidele kui ka tarbijatele. Teeme parema pakkumise:

ühiskonnale, sest aitame oma müügioskustega vähendada üldiselt ravimikulusid ning juhime vastutustundlikku ja jätkusuutlikku tootmis- ja logistikategevust;

meie klientidele, sest aitame suurendada nende käivet ja seega ka tulu;

lõpptarbijatele sest suurendame toodete kättesaadavust ja aitame hoida ravimikulusid madalal tasemel.

Business Area: Promotional Rx
Ranged kvaliteedistandardid

Ohutus on meie prioriteet ning Orifarm täidab kõiki riiklike ja ELi ametiasutuste kehtestatud õigusnorme. Kontrollime kõiki tooteid hoolikalt ja tagame toodete kvaliteedi säilimise alates tootmisest kuni lõpptarbija kätte jõudmiseni.

Vaadake, kuidas tagame ranged kvaliteedistandardid (in English)
Võtke ühendust

Vastame teile meeleldi

Maakri 19-21, 10145 Tallinn

+372 6189204
Mantas Minsevicius

Mantas Minsevičius

Eesti, Läti ja Leedu juht

Ravimiohutuse järelevalve