Explore your Country

Business Area: Consumer Healthcare
1

Vartotojų sveikatos priežiūra

Siekdami padėti savo klientams pasirūpinti gera savijauta, tiekiame įvairių maisto papildų, pavyzdžiui, vitaminų, mineralų, žuvų taukų ir probiotikų. Šios kategorijos produktai reglamentuojami ne pagal farmacijos reglamentą.

Business Area: Over-the-Counter
2

Nereceptiniai vaistai

Tiesiogiai galutiniams vartotojams parduodame nereceptinius vaistus. Tai produktai, naudojami įprastoms sveikatos problemoms, pavyzdžiui, skausmui ir karščiavimui, alergijai ir peršalimo simptomams, malšinti.

Business Area: Promotional Rx
3

Reklamuojami receptiniai vaistai

Reklamuodami receptinius vaistus siekiame informuoti pacientus, receptus išrašančius gydytojus ir vaistines apie tai, kad gydymas yra prieinamas. Reklamuojamų receptinių produktų kategorijoje yra tik receptiniai vaistai. Terapijos sritys apima nemigą, hipotirozę ir kt.

Business Area: Unlicensed Medicine
4

Nelicencijuoti vaistai

Kartais paciento šalyje nėra galimybės gauti reikiamo vaisto, parduodamo su įprastu leidimu prekiauti. Siekdami padėti šiems pacientams, vaistus tiekiame gavę specialų vietos valdžios institucijų leidimą. Tokius produktus vadiname nelicencijuotais vaistais.

Lithuania

Vartotojų sveikatos priežiūra

Vartotojų sveikatos priežiūra – tai kategorija produktų, skirtų palaikyti asmens gerą savijautą, įskaitant maisto papildus, vitaminus, mineralus, žuvų taukus ir probiotikus. 


Vartotojų sveikatos priežiūros produktai, skirti įprastoms ligoms gydyti ir profilaktinei priežiūrai, suteikia vartotojams galimybę aktyviai rūpintis savo sveikata ir priimti informacija pagrįstus sprendimus, kad galėtų rūpintis savimi saugiai. 


„Orifarm“ vartotojų sveikatos priežiūros produktų asortimentas prieinamas keliose Europos šalyse.

Lithuania

Nereceptiniai vaistai

Nereceptiniai vaistai – tai vaistinėse ir mažmeninės prekybos parduotuvėse galutiniams vartotojams be gydytojo recepto lengvai prieinami produktai. Turime didelį nereceptinių vaistų pasirinkimą, todėl suteikiame žmonėms galimybę greitai ir už prieinamą kainą gydyti įprastus sveikatos sutrikimus.


Mūsų nereceptinių produktų asortimentą sudaro vaistai nuo skausmo ir karščiavimo, nosies užgulimą mažinantys medikamentai, produktai kaulų sveikatai ir įvairios paskirties vaistažolių tonikai.


Visus vartotojų sveikatos priežiūros produktus reguliuoja nacionalinės sveikatos priežiūros institucijos, siekiant užtikrinti, kad jie visada būtų saugūs bei veiksmingi ir juos būtų galima vartoti be sveikatos priežiūros specialistų pagalbos. 

Visit Orifarm Health to learn more
Lithuania

Reklamuojami receptiniai vaistai

Reklamuojami receptiniai produktai – tai ir receptinių vaistų reklamavimas vykdant informacines kampanijas, kuriomis siekiama apšviesti pacientus, receptinius vaistus išrašančius gydytojus ir vaistines apie receptinius medikamentus ir jų naudą bei numatytą paskirtį. 


Sveikatos priežiūros specialistų švietimas apie galimus gydymo būdus yra dalis mūsų bendrojo įmonės tikslo – kuo daugiau žmonių užtikrinti kuo geresnę sveikatą.


Reklamuojamų receptinių produktų kategorijoje yra tik receptiniai vaistai. Terapijos sritys apima nemigą, hipotirozę, krešėjimo mažinimą ir kt.

Lithuania

Nelicencijuoti vaistai

Reikalingas gydymas ne visada galimas su vaistais, kuriais paciento šalyje jau prekiaujama pagal įprastą leidimą prekiauti. Siekdami padėti pacientams, kuriems reikia pagalbos, naudojamės savo stipria ir didele prekybos vaistais patirtimi, kad pristatytume medikamentus gavę specialų vietos valdžios institucijų leidimą. Tokius produktus vadiname nelicencijuotais vaistais.

 

Esame didžiausia lygiagretaus importo rinkos dalyvė ES, turime neprilygstamą prieigą prie tiekėjų ir rinkų, todėl galime greitai, saugiai ir patikimai gauti reikalingų vaistų tada, kai jų labiausiai reikia.

 

Gauname prekių iš labai patikimų šaltinių, todėl mūsų partneriai jau beveik 30 metų pasitiki mūsų tiekimu.

Go to Orifarm Unlicensed Medicines
Mes esame „Orifarm“

Įsivaizduokite, kad mirštate nuo paprastos infekcijos. Sendami prarandate judesio laisvę. Dėl alergijos ar galvos skausmų negalite dalyvauti socialiniame gyvenime. Iš tiesų mums pasisekė. Gyvename tokiame amžiuje, kai daugelį ligų galima nesunkiai išgydyti paprastais gydymo būdais. Vis dėlto pasaulyje nepakankamai žmonių jaučiasi gerai ir tam nėra jokios pateisinamos priežasties. Šiuolaikinė medicina turi būti prieinama, kad žmonija būtų sveika.


„Orifarm“ įmonė rūpinasi gera žmonių savijauta, suteikdama prieigą prie puikių sveikatos priežiūros produktų. Tai darome ginčydami rinkos susitarimus, visada ieškodami galimybių ir nepalikdami klientų poreikių nuošalyje. Tiek įsigydami medikamentų mažesnėmis kainomis, tiek tiekdami pripažintus prekių ženklus, mes stengiamės, kad žmonės, partneriai ir bendruomenės, kurioms su pasididžiavimu tarnaujame, turėtų prieigą prie geresnės sveikatos priežiūros.


Esame pasaulinio masto organizacija, kurią vienija vienas paprastas tikslas:
kuo daugiau žmonių užtikrinti kuo geresnę sveikatą.

Orifarm Image (2)
Mūsų aiški misija

Mes metame iššūkį rinkai ir rūpinamės, kad aukštos kokybės sveikatos priežiūra būtų pasiekiama už prieinamą kainą.

Norime sutaupyti daug visuomenės lėšų ir užtikrinti geresnį kainos ir kokybės santykį vartotojams, kartu išlaikant aukštą savo produktų kokybę. Mes metame iššūkį rinkai visose savo verslo srityse – nuo originalių medikamentų pardavimo mažesne kaina iki konkurencingų medikamentų ir preparatų kūrimo.

Mes dirbame kitaip nei pramonėje yra įprasta. Tobuliname santykius, procesus ir sistemas, taip pat kainas ir prieinamumą – visuomet siekiame tobulėti visose srityse.

Orifarm CVI Image (4)
Visada vadovaujamės savo vizija

Siekiame pirmauti tobulinant sveikatos priežiūrą.

Kiekvieną dieną stengiamės būti geriausia farmacijos įmone pasaulyje. Siekiame teikti geriausius sveikatos priežiūros produktus geriausiomis įmanomomis kainomis tiek klientams, tiek vartotojams. Teikiame geresnį pasiūlymą:

Visuomenei, nes prisidedame prie išlaidų medikamentams mažinimo, pasitelkdami puikius pardavimo įgūdžius ir vykdydami atsakingą bei tvarų gamybos ir logistikos verslą.

Mūsų klientams, nes padedame didinti jų apyvartą, o kartu ir pajamas.

Galutiniams vartotojams, nes didiname produktų prieinamumą ir prisidedame prie to, kad medikamentų kainos būtų mažos.

Business Area: Promotional Rx
Aukštos kokybės standartai

Sauga yra mūsų svarbiausias prioritetas, todėl „Orifarm“ atitinka visus nacionalinių ir ES institucijų nustatytus teisinius standartus. Visus produktus kruopščiai tikriname ir užtikriname, kad jų kokybė būtų išlaikyta nuo gamybos iki pateikimo galutiniam vartotojui.

Sužinokite, kaip užtikriname aukštos kokybės standartus (in English)
Susisiekite su mumis

Nekantriai lauksime jūsų žinutės.

Gedimino pr. 9, 01103, Vilnius, Lithuania

+372 6189204
Mantas Minsevicius

Mantas Minsevičius

Baltijos šalių regiono vadovas

Karine Heide - Reception HQ

Information

Reception HQ