Explore your Country

Business Area: Parallel Import
1

Import równoległy

Na podstawie swobodnego przepływu towarów i usług w ramach UE importujemy oryginalne leki sprzedawane w krajach UE, przepakowujemy je, zmieniamy etykiety i ponownie sprzedajemy produkty na różnych rynkach po bardziej przystępnych cenach dla użytkowników końcowych i społeczeństw.

Business Area: Consumer Healthcare
2

Ochrona Zdrowia Konsumentów

Aby umożliwić naszym klientom dbanie o swoje samopoczucie, dostarczamy różnorodne produkty uzupełniające dietę, takie jak witaminy, minerały, olej rybny i probiotyki. Ta kategoria produktów jest regulowana poza przepisami farmaceutycznymi.

Business Area: Over-the-Counter
3

Produkty dostępne bez recepty

Sprzedajemy produkty bez recepty bezpośrednio do użytkowników końcowych. Obejmują one produkty stosowane w łagodzeniu powszechnych problemów zdrowotnych, takich jak ból i gorączka, alergie oraz przeziębienie.

Business Area: Unlicensed Medicine
4

Leki nielicencjonowane

Czasami potrzebne leczenie nie jest dostępne w tradycyjnym zezwoleniu na wprowadzenie do obrotu w kraju pacjenta. Aby wesprzeć tych pacjentów, dostarczamy leczenie za pomocą specjalnego zezwolenia od lokalnych władz. Jest to znane jako lek nielicencjonowany.

Pexels Josh Willink 701014 Argb High
5

Wsparcie dietetyczne

Czasami wszyscy potrzebujemy pomocy w uzyskaniu wystarczającej ilości składników odżywczych. Dowiedz się, czego może brakować Tobie i Twojej rodzinie i jak wypełnić tę lukę.

Poland

Medycyna dostępna i przystępna cenowo

Równoległy import leków oznacza import oryginalnych farmaceutyków z jednego kraju UE w celu przepakowania, zmiany etykiet i ponownej sprzedaży w innym kraju UE, oferując dokładnie ten sam produkt po bardziej przystępnej cenie.

Import równoległy oznacza bardziej przystępne ceny dla konsumentów, ponieważ leki są często sprzedawane po bardziej korzystnej cenie w porównaniu z krajowym odpowiednikiem. Sprawia to, że podstawowe farmaceutyki są bardziej dostępne i przystępne cenowo dla konsumentów, jednocześnie zmniejszając wydatki publicznych systemów opieki zdrowotnej.

Leki importowane równolegle są identyczne jak oryginalne, ale w nowym opakowaniu z ulotkami informacyjnymi dla pacjentów w lokalnym języku.

Poland

Ochrona Zdrowia Konsumentów

Opieka zdrowotna dla konsumentów obejmuje produkty mające na celu wspieranie i utrzymanie osobistego samopoczucia, w tym suplementy diety, witaminy, minerały, olej rybny i probiotyki.

Oferując rozwiązania dla powszechnych schorzeń i opiekę prewencyjną, produkty opieki zdrowotnej dla konsumentów umożliwiają konsumentom aktywne zarządzanie własnym zdrowiem i podejmowanie świadomych decyzji wspierających bezpieczną opiekę.

Portfolio opieki zdrowotnej dla konsumentów firmy Orifarm jest dostępne w kilku krajach europejskich.

Odwiedź Orifarm Health, aby dowiedzieć się więcej
Poland

Produkty dostępne bez recepty (OTC)

Leki bez recepty są produktami łatwo dostępnymi w aptekach i sklepach detalicznych dla końcowych konsumentów bez recepty lekarskiej. Dzięki szerokiemu wyborowi leków bez recepty zapewniamy osobom szybkie i przystępne rozwiązania do leczenia powszechnych problemów zdrowotnych.

Nasza oferta leków bez recepty obejmuje środki łagodzące ból i gorączkę, leki przeciwdziałające zatorem nosowym, produkty wspomagające zdrowie kości oraz wielozadaniowe toniki ziołowe.

Wszystkie produkty opieki zdrowotnej dla konsumentów są regulowane przez krajowe organy zdrowia, aby zapewnić, że zawsze są bezpieczne i skuteczne w użytkowaniu bez pomocy profesjonalistów służby zdrowia.

Odwiedź Orifarm Health, aby dowiedzieć się więcej
Poland

Leki nielicencjonowane

Potrzeba leczenia nie zawsze jest związana z lekami już dostępnymi w tradycyjnym zezwoleniu na wprowadzenie do obrotu w kraju pacjenta. Aby wesprzeć pacjentów w potrzebie, wykorzystujemy nasze silne i bogate doświadczenie w handlu lekami, dostarczając farmaceutyki za pośrednictwem specjalnego zezwolenia od lokalnych władz. Jest to znane jako lek nielicencjonowany.

Jako największy gracz w imporcie równoległym w UE, mamy niezrównany dostęp do dostawców i rynków, co pozwala nam pozyskiwać potrzebne leki wtedy, kiedy są one najbardziej potrzebne: szybko, bezpiecznie i wiarygodnie.

Pochodzimy od bardzo zaufanych źródeł, dlatego nasi partnerzy zaufali naszym dostawom przez niemal 30 lat.

Odwiedź Orifarm leki nielicencjonowane
Poland

Witaminy i minerały dla całej rodziny

Witaminy i minerały to składniki odżywcze, których organizm potrzebuje do prawidłowego funkcjonowania. Nasze organizmy nie produkują tych składników odżywczych w sposób naturalny, dlatego musimy dostarczać je w ramach diety lub przyjmując suplementy diety.

Jeśli w naszej diecie brakuje żywności z jednej lub wielu grup, bo jesteśmy weganami, nie tolerujemy laktozy lub po prostu jesteśmy trochę wybredni, dobrym pomysłem może być stosowanie suplementów.

Dowiedz się więcej o różnych witaminach i minerałach oraz o tych, które są zalecane jako suplement do dziennego spożycia.

Wysokiej jakości produkty farmaceutyczne w przystępnych cenach

Orifarm jest dynamicznym międzynarodowym graczem w sektorze ochrony zdrowia. Codziennie pracujemy nad tym, aby wysokiej jakości leki były dostępne po przystępnych cenach dla jak największej liczby konsumentów.

Oferujemy szeroki wybór wysokiej jakości produktów farmaceutycznych przeznaczonych do różnych obszarów terapeutycznych i etapów choroby w trakcie trwania całej terapii pacjenta – od prewencji i łagodzenia po leczenie i opiekę w trakcie rekonwalescencji.

Wszystkie produkty są wytwarzane zgodnie z przepisami dotyczącymi jakości i bezpieczeństwa ustalonymi przez organy opieki zdrowotnej.

Kontakt Link Banner Png
Odpowiedni partner biznesowy

Staramy się być preferowanym dostawcą konsumentów i preferowanym klientem naszych dostawców.

Cały czas szukamy nowych partnerów biznesowych oferujących wysokiej jakości współpracę oraz znajomość rynku. W zamian oferujemy im wyjątkowy dostęp do rynków oraz szeroką wiedzę na temat krajów, w których działamy.

Orifarm dysponuje jednym z największych portfeli produktów farmaceutycznych w Europie i zajmuje silną pozycję na naszych rynkach z dobrymi perspektywami na przyszłość. Naszą ambicją jest, aby zawsze mieć atrakcyjne i zróżnicowane portfolio wysokiej jakości produktów, dzięki któremu będziemy w stanie zaspokajać potrzeby użytkowników końcowych w różnych obszarach terapeutycznych. Cenimy silne i trwałe relacje z biznesowe naszymi dostawcami i możemy zagwarantować, że jesteśmy niezawodnym i godnym zaufania partnerem biznesowym.

Orifarm Lyszkowice
Zakład Orifarm, Łyszkowice

Zakład w Łyszkowicach swoją długoletnią działalnością produkcyjną umacnia pozycję Orifarm zarówno w Polsce, jak i na świecie. Jest to nowoczesna wytwórnia farmaceutyczna, gdzie stosowane są bardzo wysokie standardy wytwarzania leków. Zakład w ostatniej dekadzie przechodził rozbudowy.

W 2014 roku dotychczasowy kompleks powiększył się o 3-kondygnacyjny budynek produkcyjny oraz w pełni zautomatyzowany magazyn wysokiego składowania o imponującej wysokości 32 m. W 2019 roku rozbudowana została część produkcyjna budynku Form Płynnych, zakupione zostały 3 nowe linie produkcyjne, a cały obszar został zmodernizowany i dostosowany do najnowszych wymogów dotyczących serializacji produktów leczniczych.

W Zakładzie stosowane są najnowsze rozwiązania techniczne, które zwiększają efektywność pracy, czego przykładem są automatyczne wózki samojezdne.

Informacja o Realizowanej Strategii Podatkowej
Kontakt

Jak możemy pomóc?

ul. Przyokopowa 31, 01-208 Warsaw

+48 468309201
21G3721

Recepja

Zapraszamy do kontaktu w przypadku jakichkolwiek pytań i uwag.

Info

Zapytania dotyczące produktów i innych ogólnych spraw.

Reklamacje

Zgłoszenia reklamacji jakościowej lub inne zapytanie dotyczące jakości produktu.

Niepożądanych

Zgłoszenia działań niepożądanych lub kwestii bezpieczeństwa stosowania produktów

Orifarm Lyszkowice Orifarm Lyszkowice