Orifarm

...piedāvā augstas kvalitātes medikamentus par konkurētspējīgu cenu

Entrance headquarters Odense, Denmark

Orifarm grupa ir ambiciozs Eiropas farmācijas nozares tirgus dalībnieks. Mūsu mērķis ir piegādāt augstas kvalitātes medikamentus par zemu cenu. Citiem vārdiem sakot, mēs sniedzam patērētājiem un kopienām vairāk veselības aprūpes par to pašu naudu!

Lasīt vairāk

Orifarm ir lielākais paralēli importētu medikamentu piegādātājs Eiropā. Mēs importējam oriģinālmedikamentus no ES valstīm, kur ir zemāks cenu līmenis, kas ļauj mums pēc tam pārdot tos par zemāku cenu, nekā tas notiek oriģinālražotāju valstīs, kur cenu līmenis ir augstāks. Tā rezultātā mēs nodrošinām oriģinālmedikamentus par pieņemamu cenu vairāk ES valstu.

Lasīt vairāk

Orifarm ir strauji augošs ģenērisko medikamentu piegādātājs Ziemeļvalstu tirgum. Mēs esam veiksmīgi nostiprinājuši savas pozīcijas Ziemeļvalstu tirgū un nemitīgi tās uzlabojam. Šobrīd piegādājam plašu medikamentu klāstu gan aptiekām, gan slimnīcām.

Lasīt vairāk

Sazinieties ar mums

Mēs vienmēr esam gatavi sniegt jums papildu informāciju par Orifarm grupu un mūsu produktiem. Ja jums rodas jautājumi vai komentāri, aicinām sazināties ar mums.
Mēs par to priecāsimies.

ORIFARM OÜ
Maakri 19 – 21
10145 TALLINN
ESTONIA

Skatīt papildu saziņas iespējas