Par mums

Orifarm grupa ir progresīvs Eiropas veselības aprūpes jomas dalībnieks. Mūsu vīzija ir kļūt par labākajiem centienos padarīt veselības aprūpi lētāku! Abas mūsu uzņēmējdarbības jomas – paralēli importēti medikamenti un ģenēriskie medikamenti – ļauj sabiedrībai un patērētājiem ievērojami ietaupīt. Turklāt Orifarm ir svarīgi sniegt pievienoto vērtību saviem partneru uzņēmumiem un rīkoties gudrāk, izvērtējot NO JAUNA.

Pētnieciskais gars

Orifarm 1994. gadā Dānijā dibināja Birgite (Birgitte) un Hanss Bog-Sorenseni (Hans Bøgh-Sørensen).

Viņi sāka ar uzņēmējdarbības misiju, kuru vēlāk pārdēvēja par pētniecisko garu. Šis jēdziens apzīmē uzņēmuma kultūru, kurā mēs vienmēr meklējam jaunus veidus, kā attīstīties un pilnveidoties gan attiecībā uz kvalitāti, gan uzņēmumā strādājošajiem cilvēkiem.

Rezultāti runā paši par sevi – šodien Orifarm grupa ir lielākais paralēli importētu medikamentu piegādātājs Eiropā, un mums ir spēcīgas pozīcijas Ziemeļvalstu ģenērisko medikamentu tirgos. Mēs esam kļuvuši par starptautisku uzņēmumu, kas darbojas Dānijā, Čehijā, Vācijā, Zviedrijā, Norvēģijā, Somijā, Nīderlandē, Austrijā, Apvienotajā Karalistē, Beļģijā, Polijā un Baltijas valstīs. Visā grupā tiek nodarbināti teju 2200 cilvēki, un mēs turpinām pievienot komandai arvien jaunus darbiniekus, lai veicinātu uzņēmuma izaugsmi.

Misija un vīzija

Orifarm ir veidots ar spēcīgām vērtībām un skaidru vīziju un misiju. Mūsu vērtības, kā arī vīzija un misija ir uzņēmuma pamatu pamats. Lai saprastu, kas Orifarm ir un kādā virzienā tas dodas, jāsaprot šie pamati. Tos izveidojuši mūsu pašu darbinieki, un mēs tos ievērojam visās savās darbībās.

ORIFARM MISIJA: izaicināt farmācijas nozares tirgu
ORIFARM VĪZIJA: mēs vēlamies kļūt par labākajiem centienos padarīt veselības aprūpi lētāku

Lietotāja labā mēs izaicinām it visu, ar ko saskaramies. Ikviens farmācijas nozares tirgus lietotājs ir pelnījis pieņemamāku cenu. Ar abu mūsu uzņēmējdarbības jomu palīdzību – paralēli importēti medikamenti un ģenēriskie medikamenti – mēs veidojam konkurenci un ļaujam gan sabiedrībai, gan patērētājiem ievērojami ietaupīt.

 

AMBĪCIJAS: KOPĀ VIENMĒR TIEKTIES PĒC KĀ VAIRĀK

Mēs priecājamies par panākumiem, kopā sasniedzot kādu mērķi. Pēc tam mēs tiecamies sasniegt vēl vairāk un nemitīgi ceļam latiņu arvien augstāk.

 

ELASTĪBA: IZAICINĀJUMI IR IESPĒJAS

Pārmaiņas ir mūsu dzinulis – mēs pielāgojam kursu un apejam šķēršļus, nekad nenovēršoties no mērķa.

 

ATBILDĪBA: APŅEMŠANĀS UN RŪPES

Mēs rīkojamies atbildīgi, un mums rūp apkārtējie un mūsu vide. Mēs pilnībā nododamies darbam, neatlaidīgi strādājam un esam apņēmušies nemitīgi pilnveidoties.

 

KLIENTS CENTRĀ: VAIRĀK VĒRTĪBAS PAR TO PAŠU NAUDU

Mūsu uzmanības centrā ir klients. Mēs nodrošinām augstas kvalitātes medikamentu pieejamību ikvienam par labāku cenu, sniedzot pievienoto vērtību gan indivīdam, gan sabiedrībai kopumā.

Finanšu rezultāti

Orifarm grupai sasniegt vienu mērķi nozīmē tūlīt noteikt nākamo. Mēs nemitīgi palielinām apgrozījumu un tiecamies celt latiņu arvien augstāk.

Mūsu jaunākais gada pārskats par 2021. gadu pieejams šeit.