Sadarbība

Orifarm ir progresīvs Eiropas veselības aprūpes jomas dalībnieks. Mūsu vīzija ir kļūt par labākajiem centienos padarīt veselības aprūpi lētāku, un mūsu mērķis visos tirgos ir skaidrs – kļūt par vadošo piegādātāju, ja mēs tāds vēl neesam.
Lai realizētu šo vīziju, mēs paļaujamies uz spēcīgām attiecībām gan ar biznesa partneriem, gan valstu un Eiropas asociācijām, kur mūsu mērķis ir veicināt mūsu ietekmi.

Īstais biznesa partneris

Mēs meklējam biznesa partnerus ar augstas kvalitātes produktiem un zināšanām par tirgu. Savukārt mēs piedāvājam unikālu pieeju tirgum un plašas zināšanas par tirgiem, kuros darbojamies. Mēs koncentrējamies uz attiecībām, un mums ir ārkārtīgi svarīgi atrast īstos biznesa partnerus.

Mēs cenšamies kļūt par piegādātāju, kuram mūsu klienti dod priekšroku, un par klientu, kuram mūsu piegādātāji dod priekšroku. Mēs vēlamies radīt vērtību ne tikai sev, bet arī tiem, ar kuriem sadarbojamies.

Biznesa partneris – paralēlais imports

Orifarm ir panākumiem bagāts paralēlais importētājs ar labām nākotnes izredzēm. Mums ir viens no lielākajiem paralēli importētu medikamentu portfeļiem Eiropā un spēcīgas pozīcijas daudzajos tirgos.
Mēs meklējam spēcīgas un ilgstošas biznesa attiecības ar piegādātājiem un varam garantēt, ka esam uzticams biznesa partneris:

  • mēs nodrošinām jums garantētus maksājumus laikā un piekļuvi būtiskām zināšanām par tirgu;
    mēs piedāvājam pievilcīgu un daudzveidīgu produktu klāstu, kas apmierina tirgus prasības;
    mēs vienmēr darām visu, kas ir mūsu spēkos, lai radītu vērtību jums kā mūsu piegādātājam.

Ja jums nepieciešams vairāk informācijas, sazinieties ar mūsu Paralēlā importa nodaļas galveno tirdzniecības speciālistu Tomasu Brandhofu (Thomas Brandhof).

Biznesa partneris – ģenēriskie medikamenti

Orifarm Generics ir strauji augošs ģenērisko medikamentu piegādātājs Ziemeļvalstu tirgum. Mēs esam veiksmīgi nostiprinājuši savas pozīcijas Ziemeļvalstu tirgū un nemitīgi tās uzlabojam.

Orifarm Generics veiksmīgi palaidis tirgū plašu recepšu un bezrecepšu medikamentu klāstu. Mūsu mērķis ir piedāvāt pievilcīgu, daudzveidīgu augstas kvalitātes produktu klāstu, lai apmierinātu tirgus prasības.

Mēs nekoncentrējamies uz atsevišķām ārstniecības jomām, bet piedāvājam plašu medikamentu klāstu daudz dažādās kategorijās un nišās. Mēs nodrošinām kvalificētu piekļuvi Ziemeļvalstu tirgum un meklējam partnerus ar augstas kvalitātes produktiem/pakalpojumiem, ar kuriem varam veidot savstarpēji izdevīgas un ilgstošas attiecības. Ar mums ir viegli komunicēt, un mums ir vieglas lēmumu pieņemšanas kārtības. 

Lai efektīvi apmierinātu Ziemeļvalstu tirgus prasības, mēs meklējam piegādātājus, kuri nodrošina:

  • ražošanu ar zemām izmaksām;
  • ātru/elastīgu lēmumu pieņemšanu un proaktīvu komunikāciju;
  • savlaicīgu piegādi;
  • neilgus izpildes laikus.

Asociācijas

 

Orifarm ir svarīgi būt iesaistītam politiskajā arēnā un veicināt sabiedrības ietaupījumus saistībā ar mūsu divām uzņēmējdarbības jomām: paralēlo importu un ģenēriskajiem medikamentiem. Tādēļ mēs esam valstu un Eiropas asociāciju biedrs.

Paralēlajā importā mēs esam EAEPC – European Association of Euro-Pharmaceutical Companies – biedrs, un visa darba grupa asociācijā rūpīgi strādā pie konkurences kropļojumu (piemēram, kvotu, cenu atšķirību) novēršanas un to mītu atspēkošanas, kuri atteicas gan uz importētājiem, gan eksportētājiem (piemēram, paralēlais imports apdraud pētniecību un izstrādi).
Vairāk informācijas meklējiet EAEPC tīmekļa vietnē.

Turklāt Orifarm ir arī valstu paralēlā importa asociāciju biedrs lielākajā daļā tirgu, kuros mēs darbojamies.
Ģenērisko medikamentu jomā mēs esam EGA – European Generic and Biosimilar Medicines Association – biedrs. EGA un tās biedri strādā ar Eiropas valstu valdībām un ES iestādēm pie farmaceitiskās aprūpes risinājumu izstrādes par pieņemamu cenu un Eiropas konkurētspējas uzlabošanas pasaules medikamentu tirgū.
Vairāk informācijas meklējiet EGA tīmekļa vietnē.

Dānijā, Norvēģijā un Zviedrijā mēs veicam politisko lobēšanu ar valstu asociāciju IGL, Farma Norge un FGL palīdzību.